लायन्स माछापुच्छ्रे भिलेजद्वारा ८३ युनिट रगत संकलन

पोखरा । लायन्स क्लब अफ पोखरा माछापुच्छ्रे भिलेजले गरेको रक्तदान कार्यक्रममा ८३ युनिट रगत संकलन भएको छ । रक्तदान कार्यक्रमको लायन्स क्लब अफ इन्टरनेसनल ३२५ बि १ का डिस्ट्रीक्ट गभर्नर धनराज आचार्यले पहिलो रक्तदाता रबिन्द्र श्रेष्ठलाई ब्लड ब्याग हस्तान्तरण गरि उद्घाटन गरेका थिए। आचार्यले माछापुच्छ्रे भिलेजको क्रियाकलाप उत्कृष्ट हुने गरेको भन्दै पोखरा क्षेत्रमा रगतको अभाव भएको बेला आयोजना भएको रक्तदान कार्यक्रमले विशेष महत्व राख्ने बताए ।

सो अबसरमा रक्तदान कार्यक्रमको लायन्स क्लब अफ इन्टरनेसनल ३२५ बि १ का ब्लड बैंक कमिटी चेयर पर्सन चुडामणि बराल ,लायन्स क्लब अफ पोखरा डायमण्ड भिलेजका अध्यक्ष कन्चन थापा, ए .ओ .जि .लायन किशोर बराल ,उक्त क्लबका गाइडिङ लायन इन्जिनियर रामचन्द्र पोख्रेल लगायतले मन्तव्य ब्यक्त गरेका थिए ।
क्लबका अध्यक्ष तिर्थराज आचार्यको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रममा स्वागत प्रथम उपाध्यक्ष घनश्याम शर्मा, संचालन सचिब बिजय पाहारी र सम्योजन क्लबका संस्थापक अध्यक्ष शिबराज आचार्यले गरेको सूचना तथा संचार निर्देशक रामजी प्रसाद लम्सालले जानकारी दिए।

Comments

comments

सम्बन्धित पोस्टहरू

Leave a Comment