गण्डकी प्रदेशका फरक फरक जिल्लाबाट सम्पर्कबिहिन बनेका दुई पुरुष मृत अवस्थामा भेटिए

mmm

जेठ ११, कास्की,

सोमबार देखि सम्पर्कविहिन बनेका पोखरा महानगरपालिका–१६ अमरदिपका ५८ वर्षीय नैन सिंह गुरुङ मृत अवस्थामा फेला परेका छन् । गण्डकी प्रदेश प्रहरी कार्यालय पोखराका अनुसार गुरुङ घरबाट कसैलाई केहि नभनी सोमबार देखि घरबाट हिँडेका थिए ।

प्रहरी र स्थानीय जनप्रतिनिधि सहित खोजतलास गर्दै जाने क्रममा आज विहान साढे ९ बजेको समयमा पोखराको शान्तिघाटस्थित सेती नहरको ड्यामको बारमा उनी अड्किएको मृत अवस्थामा फेला परेका हुन् । घटनाका बिषयमा थप अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।
यसैबिच
जेठ ३ गतेदेखि हराइरहेका तनहुँका ६५ वर्षीय पुरुष आज मृत फेला परेका छन् । तनहुँ जिल्लाको व्यास नगरपालिका–७ बोटेटार बस्ने अन्दाजी ६५ वर्षका नसे बोटे आज दिउसो ११ बजे सोही नगरपालिकाको वडा नं ५ स्थित फक्सिङ सामुदायिक जंगलको खोल्सीमा मृत अवस्थामा फेला परेका हुन् ।

घटनास्थलमा प्रहरी टोली खटेर सो घटनाका बिषयमा थप अनुसन्धान गरिरहेको गण्डकी प्रदेश प्रहरी कार्यालय पोखराले जानकारी दिएको छ ।