गण्डकी प्रदेश सभाको विषेश अधिवेशन बैठक २७ गते बस्ने सहमति

gandaki pardesh sabha

बैशाख २३, पोखरा,

केहि समयदेखि दलिय खिचातानीको कारण सुरुहुन नसकेको गण्डकी प्रदेश सभाको विषेश अधिवेशन बैठक बैशाख २७ गते बिहान ११ बजे बस्ने सहमति भएको सांसद रामजी बरालले जानकारी दिनुभयो ।

प्रदेशका सभामुख नेत्रनाथ अधिकारीले कार्यव्यवस्था परामर्श समितिको बैठक बोलाउनुभएको थियो । आजको बैठकमा संसद सुचारु गर्नेबारे सबै दलहरुविच सहमति भएको बरालले बताउनुभयो । पुरानै कार्यसुचि अनुसार संसद सुचारु हुने उहाँको भनाई रहेको छ ।

बरालका अनुसार कोरोना संक्रमित सांसदहरुले मतदान गर्न पाउने सहमति कायमै रहेको छ । हिजो मात्रै प्रदेशका मुख्यमन्त्री पृथ्वीसुब्बा गुरुङंलाई समेत कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । भने जनता समाजबादी पार्टी गण्डकी प्रदेशका संसदीय दलका नेता हरिशरण आचार्यलाई पनि कोरोना संक्रमण भएको छ । यसअघि प्रदेशका ३ जना सांसदहरुलाई कोरोना पुष्टी भैसकेको छ ।